• In English
 • Уряд затвердив Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики. Проект постанови розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України відповідно до статті 9 Закону України від 07.02.2017 № 1834 «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

  Правила встановлюють загальний порядок щодо забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики незалежно від форми власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та порядок взаємодії власника інфраструктури об’єкта електроенергетики і замовника.

  Документ прийнято з метою визначення правових економічних та організаційних засад забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій.

  Досягнення поставленої мети вирішується за рахунок врегулювання на законодавчому рівні відносин, пов’язаних з встановленням єдиних правових засад доступу та використання інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій.

  Постанова забезпечить встановлення правових засад використання інфраструктури об’єктів електроенергетики, порядок доступу до них та особливості їх використання з метою розвитку телекомунікаційної мережі загального користування України, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг та розвитку інформаційного суспільства в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 853
  Київ
  Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики

  Відповідно до пункту 3 частини другої статті 5 Закону України “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37