• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури.

  Документом визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури, що надасть можливість використати кошти на зазначену мету за цільовим призначенням.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 147
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України    Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

   постанову Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 849 “Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для організації та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 92, ст. 2798);

   постанову Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 864 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 94, ст. 2853).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73