• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 червня 2021 р. № 637
  Київ
  Про затвердження Порядку здійснення перевірки відповідності набувача або власника земельної ділянки сільськогосподарського призначення вимогам, визначеним статтею 130 Земельного кодексу України

  Відповідно до частини четвертої статті 130 Земельного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок здійснення перевірки відповідності набувача або власника земельної ділянки сільськогосподарського призначення вимогам, визначеним статтею 130 Земельного кодексу України, що додається.

  2. Міністерству юстиції, Міністерству аграрної політики та продовольства і Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру у строк до набрання чинності цією постановою забезпечити:

  прийняття нормативно-правових актів, необхідних для виконання цієї постанови, та приведення власних нормативно-правових актів у відповідність із цією постановою;

  інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань і Державним земельним кадастром з метою перевірки дотримання вимог стосовно обмежень щодо загальної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які вправі набувати у власність одна особа.

  3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 31 березня 2020 р. № 552-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення”, але не раніше дня її опублікування.


          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29