• In English
 • Уряд затвердив Порядок здійснення дисциплінарного провадження стосовно членів Кабінету Міністрів України та їх заступників, керівників інших центральних органів виконавчої влади та їх заступників, керівників місцевих органів виконавчої влади та їх заступників.

  Рішення врегульовує на законодавчому рівні притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, уповноважених на виконання функцій держави, на яких не поширюється дія законодавства про державну службу.

  Прийняття Порядку дозволить навести лад у системі урядування та надати механізм дієвого контролю з боку Прем’єр-міністра за дисципліною.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1087
  Київ
  Про затвердження Порядку здійснення дисциплінарного провадження стосовно міністрів та їх заступників, керівників інших центральних органів виконавчої влади та їх заступників, керівників місцевих органів виконавчої влади та їх заступників, на яких не поширюється законодавство про державну службу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок здійснення дисциплінарного провадження стосовно міністрів та їх заступників, керівників інших центральних органів виконавчої влади та їх заступників, керівників місцевих органів виконавчої влади та їх заступників, на яких не поширюється законодавство про державну службу, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19