• In English
 • Уряд ухвалив рішення про затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників.

  Реалізація рішення сприятиме безоплатному забезпеченню усіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників підручниками і посібниками (у тому числі електронними та з аудіосупроводом), що були видані (перевидані) за кошти державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 січня 2019 р. № 41
  Київ
  Про затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

  Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 4 Закону України “Про освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Міністерству освіти і науки під час підготовки пропозицій до проекту Державного бюджету України передбачати щороку видатки на видання, придбання, зберігання і доставку підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73