• In English
 • Урядом затверджено Порядок взаємодії Державної авіаційної служби України з правоохоронними органами з питань забезпечення безпеки цивільної авіації.

  Документ дає можливість врегулювати питання забезпечення дієвого контролю в галузі цивільної авіації, поліпшення державного регулювання та нагляду за дотриманням вимог безпеки польотів, авіаційної безпеки, спонукання власників літальних апаратів щодо дотримання ними вимог авіаційних правил України та безпечної експлуатації повітряних суден цивільної авіації, у тому числі літальних апаратів авіації  загального призначення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 червня 2019 р. № 550
  Київ
  Про затвердження Порядку взаємодії Державної авіаційної служби з правоохоронними органами з питань забезпечення безпеки цивільної авіації

  Відповідно до частини другої статті 19 Повітряного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок взаємодії Державної авіаційної служби з правоохоронними органами з питань забезпечення безпеки цивільної авіації, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади у тримісячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21