• In English
 • Урядом затверджено Порядок взаємодії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та Державної екологічної інспекції України із забезпечення дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища у разі виявлення випадків скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин у межах акваторії порту.

  Реалізація акта сприятиме налагодженню взаємодії та встановленню чітких дій державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища та представників адміністрації морських портів у разі виявлення випадків скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин у межах акваторії порту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 670
  Київ
  Про затвердження Порядку взаємодії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” та Державної екологічної інспекції із забезпечення дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища у разі виявлення випадків скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин у межах акваторії морського порту

  Відповідно до абзацу другого пункту 9 частини першої статті 15 Закону України “Про морські порти України” Кабінет Міністрів України
  постановляє: 

  1. Затвердити Порядок взаємодії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” та Державної екологічної інспекції із забезпечення дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища у разі виявлення випадків скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин у межах акваторії морського  порту, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75