• In English
 • Уряд затвердив Порядок в’їзду — виїзду громадян на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях та порядок переміщення товарів.

  Рішення Уряду врегульовує процедури в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій з метою забезпечення підвищення рівня безпеки цивільного населення в зонах безпеки, прилеглих до району ведення бойових дій.

  Крім того, врегульовуються питання надання гуманітарної допомоги для задоволення, першочергових потреб осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 815
  Київ
  Про затвердження Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

  Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити протягом місяця приведення власних нормативно-правових актів у відповідність з цією постановою.

  3. Ця постанова набирає чинності через 60 днів з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67