• In English
 • Уряд затвердив Порядок внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

  Документом, зокрема, визначено підстави та способи внесення інформації про належного користувача, орган, до якого надається така інформація, та перелік документів, на підставі яких вноситься така інформація.

  Прийняття акта створює умови для уникнення суперечностей між власником транспортного засобу, органами державної влади та місцевого самоврядування та особою, якій власник надав у користування свій транспортний засіб, стосовно того, хто ж має відповідати за скоєне адміністративне правопорушення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 1197
  Київ
  Про затвердження Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів

  Відповідно до частини четвертої статті 142 Кодексу України про адміністративні правопорушення Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Затвердити Порядок внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29