• In English
 • Урядовим рішенням визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству “Укрпошта” за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

  Бюджетні кошти, в межах затверджених асигнувань на 2019 рік, надаються  АТ “Укрпошта” за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом України “Про публічні закупівлі”, договорів з територіальними органами Пенсійного фонду України про надання послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги населенню у 2019 році.

  Реалізація прийнятого рішення забезпечить безперебійну доставку пенсій і виплату заробітної плати співробітникам АТ “Укрпошта”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 69
  Київ
  Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству “Укрпошта” за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству “Укрпошта” за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73