• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету. Це дасть змогу запровадити сучасну систему електронного документообігу в Рахунковій палаті.

  Визначений Порядком механізм передбачає, що кошти будуть спрямовані на:

  придбання ліцензій системи електронного документообігу (клієнтів, мобільних клієнтів, реєстраторів) та іншого програмного забезпечення;

  придбання комплексів програмного забезпечення користувача центру сертифікації ключів;

  придбання серверів та іншого обладнання для розгортання системи;

  виконання заходів з адаптації і налагодження системи, розгортання її на серверах та клієнтських місцях, імпорту даних з попередньої версії системи, проведення дослідної експлуатації.

  Прийняття постанови сприятиме запровадженню системи електронного документообігу у апараті Рахункової палати, інтегрованої із системою електронного врядування інших державних органів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 837
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67