• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів Державного бюджету на фінансування заходів за бюджетною програмою “Заходи із посилення інституційної спроможності для підготовки проектів державно-приватного партнерства”.

  Прийняте рішення забезпечить фінансування реалізації вказаних заходів та сприятиме якісній підготовці ефективних проектів державно-приватного партнерства, направлених на розбудову транспортної та соціальної інфраструктури, у т. ч. житлово-комунальної сфери, надання якісних суспільних послуг.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 травня 2019 р. № 407
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з посилення інституційної спроможності для підготовки проектів державно-приватного партнерства

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з посилення інституційної спроможності для підготовки проектів державно-приватного партнерства, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувачів бюджетних коштів не застосовуються під час визначення одержувача бюджетних коштів за програмою “Заходи із посилення інституційної спроможності для підготовки проектів державно-приватного партнерства”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67