• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування.

  Постановою визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству фінансів для Державної казначейської служби за програмою «Розвиток електронного урядування у сфері казначейського обслуговування».

  Запровадження електронного урядування у сфері казначейського обслуговування в сучасних умовах спрямовано на широке використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для досягнення необхідного рівня ефективності та результативності.

  Саме інструменти електронного урядування здатні забезпечити значне покращення якості обслуговування розпорядників бюджетних коштів та інших клієнтів, а отже і підвищення відкритості, прозорості та ефективності діяльності системи Казначейства загалом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 858
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67