• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна.

  Постанова розроблена для визначення механізму використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Розвиток електронного урядування у сфері державного майна” Фонду державного майна України.

  Відповідно до постанови бюджетні кошти спрямовуються на запровадження системи електронного документообігу, зокрема придбання програмного забезпечення, комп’ютерної та офісної техніки, обладнання.

  Порядок дасть змогу Фонду державного майна України забезпечити ефективне та раціональне використання коштів державного бюджету у впровадженні системи електронного документообігу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 944
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49