• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку  електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

  Проект акта розроблений в межах реформи державного управління, з метою активізації розвитку електронного урядування.

  Документом визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінрегіону за відповідною програмою для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

  Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіон. Відповідальним виконавцем бюджетної програми та розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня за напрямами, визначеними у постанові, є Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

  Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з напрямами, визначеними зазначеною постановою, а також на оплату посередницьких послуг.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 988
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно- будівельного контролю та нагляду

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49