• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотних заходів з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб та поверненням комбатантів.

  Мета постанови — забезпечення нормативно-правового механізму використання коштів, передбачених Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за відповідною  програмою.

  Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є МТОТ.

  Передбачаються, що бюджетні кошти будуть спрямовані на проекти щодо поліпшення стану інфраструктури житла, розширення можливостей для пошуку роботи, розширення муніципальних послуг, включаючи послуги охорони здоров’я, соціальної та психосоціальної допомоги тощо.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 221
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотних заходів з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб та поверненням комбатантів

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотних заходів з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб та поверненням комбатантів, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71