• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти. Документом, зокрема, установлено, що у 2019 році зазначені бюджетні кошти спрямовуються починаючи з 1 вересня за науковими напрямами закладів вищої освіти, які за результатами державної атестації віднесені до кваліфікаційної групи А, в межах обсягу видатків, затвердженого Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

  Реалізація акта сприятиме ефективному плануванню видатків та використанню коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 639
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти, що додається.

  2. Установити, що у 2019 році кошти, передбачені у державному бюджеті для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти, спрямовуються  починаючи  з 1 вересня за науковими напрямами закладів вищої освіти, які за результатами державної атестації віднесені до кваліфікаційної групи А, в межах обсягу видатків, затвердженого Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73