• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед”.

  Рішенням визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на обслуговування та організаційне, експертно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України, в частині підготовки та проведення даного заходу.

  Нагадаємо, Міжнародна конференція є заходом в рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні.

  За результатами проведення зазначеної Конференції очікується покращення здатності ідентифікації гібридних загроз, їх розпізнання та класифікації, кіберзахисту та протидії тероризму, а також підтримання діалогу з НАТО з питань викликів сучасної війни.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 609
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед”

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед”, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55