• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення у 2019 році міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам.

  Документом визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України” для підготовки та проведення 30 вересня — 1 жовтня 2019 року у м. Києві міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 червня 2019 р. № 508
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення у 2019 році міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення у 2019 році міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам, що додається.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 р. № 609 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 63, ст. 2175).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55