• In English
 • Уряд прийняв рішення про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги.

  Дане рішення дозволить затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги.

  Нагадаємо, що Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” МОЗ за бюджетною програмою 2301080 “Підвищення кваліфікації медичних та фармацевтичних кадрів  та підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів у сфері охорони здоров'я, підготовка та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги” передбачено видатки в обсязі 20 млн. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1078
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги, що додається.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73