• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення 9-го міжнародного Форуму з енергетики для сталого розвитку, який планується провести в м. Києві на початку листопада 2018 р.

  Головним розпорядником та відповідальним виконавцем є Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

  Міжнародні форуми з енергетики в інтересах сталого розвитку є щорічними заходами, що організовуються п’ятьма Регіональними Комісіями Організації Об’єднаних Націй з 2010 року. Проведення в Україні 9-го Міжнародного Форуму з енергетики для сталого розвитку матиме важливе значення для формування позитивного іміджу України у світі та сприятиме формуванню привабливого інвестиційного клімату.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 березня 2018 р. № 201
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення проведення 9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення проведення 9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37