• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді, створення захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг

  Постанова забезпечить правове врегулювання механізму фінансування лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів.

  Згідно з Порядком головним розпорядником бюджетних коштів визначено Міністерство аграрної політики та продовольства, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми – Державне агентство лісових ресурсів. Останнє, за погодженням з Мінагрополітики, утворюватиме комісію, яка розподілятиме бюджетні кошти між одержувачами.

  В цілому фінансування використовуватиметься з метою забезпечення збалансованого розвитку лісового і мисливського господарства, спрямованого на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів, підвищення ролі лісового сектору в національній економіці.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1016
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді, створення захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді, створення захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75