• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з провадження підготовчої діяльності для забезпечення виконання функцій оператора газотранспортної системи.

  Реалізація зазначеного рішення дозволить забезпечити виконання Україною зобов’язань за Договором про заснування Енергетичного Співтовариства щодо створення незалежного оператора газотранспортної системи та до початку провадження зазначеним товариством господарської діяльності з транспортування природного газу, а також дозволить вирішити питання фінансування поточної діяльності ПАТ “Магістральні газопроводи України”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 січня 2019 р. № 61
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з провадження підготовчої діяльності для забезпечення виконання функцій оператора газотранспортної системи

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з провадження підготовчої діяльності для забезпечення виконання функцій оператора газотранспортної системи, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувачів бюджетних коштів не застосовуються під час визначення одержувача бюджетних коштів за програмою “Заходи з провадження підготовчої діяльності для забезпечення виконання функцій оператора газотранспортної системи”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37