• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовку наукових кадрів та фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку.

  Зазначене рішення забезпечить ефективне використання бюджетних коштів для здійснення заходів з формування організаційного та програмно-апаратного комплексу моніторингових та інших заходів, необхідних для підготовки та оперативного прийняття рішень Мінекономрозвитку у сфері стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 326
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовку наукових кадрів та фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовку наукових кадрів та фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувачів бюджетних коштів не застосовуються під час визначення одержувача бюджетних коштів за програмою “Дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку”.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 р. № 906 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 75, ст. 3033);

  постанову Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 р. № 606 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 р. № 906” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 92, ст. 2647).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21