• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності.

  Реалізація постанови сприятиме забезпеченню розвитку сфери електронних довірчих послуг та електронного документообігу; встановленню чинності сертифіката відкритого ключа на момент його накладення; посиленню організаційних заходів з підвищення контролю за достовірністю процесу ідентифікації фізичної особи (уповноваженого представника юридичної особи); запобіганню компрометації особистих ключів підписувачів та можливості вчинення шахрайських дій; підвищенню рівня довіри до електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис державної установи.

  Документ прийнято на виконання Закону України “Про електронні довірчі послуги”, який набирає чинності з 7 листопада 2018 року.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 749
  Київ
  Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності

  Відповідно до частини третьої статті 17 Закону України “Про електронні довірчі послуги” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України “Про електронні довірчі послуги”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21