• In English
 • Уряд затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

  Документом визначено механізм використання бюджетних коштів та процедуру відбору центрів надання адміністративних послуг, які будуть забезпечені відповідним обладнанням.

  Прийняте рішення сприятиме підвищенню рівня доступності найбільш запитуваних адміністративних послуг для громадян, серед яких видача паспортних документів, посвідчень водія та реєстрація транспортних засобів.  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 жовтня 2019 р. № 866
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувачів бюджетних коштів не застосовуються під час визначення одержувача бюджетних коштів за програмою “Здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів”.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 81