• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування. 

  Це дозволить визначити механізм використання коштів за відповідною бюджетною програмою, головним розпорядником якої є Міністерство культури.

  Документом передбачається, що бюджетні кошти виділятимуться  виробникам фільмів, кінопроекти яких включені до переліку фільмів патріотичного спрямування, для виробництва та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка.

  До самого ж переліку включатимуться твори, які сприяють розвиткові національної свідомості, патріотичних почуттів, консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України, ідеалів свободи, загальнолюдських та сімейних цінностей, зміцненню взаємної поваги і толерантності в українському суспільстві, гордості за власну державу, її історію, культуру, науку і спорт.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2018 р. № 429
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73