• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання власних надходжень розпорядників коштів державного бюджету, які здійснювали свою діяльність на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що обліковувалися на єдиному казначейському рахунку станом на день відключення системи електронних платежів Національного банку України.

  Документом визначено порядок:

  підтвердження інформації про залишки коштів власних надходжень на рахунках, відкритих на балансі головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим та у місті Севастополі;

  зарахування відповідних коштів розпоряднику коштів державного бюджету, який після початку тимчасової окупації змінив своє місцезнаходження з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на іншу територію, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, з метою їх подальшого використання згідно з бюджетним законодавством.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2018 р. № 277
  Київ
  Про затвердження Порядку використання власних надходжень розпорядників коштів державного бюджету, які провадили свою діяльність на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що обліковувалися на єдиному казначейському рахунку станом на день відключення системи електронних платежів Національного банку

  Відповідно до пункту 45 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання власних надходжень розпорядників коштів державного бюджету, які провадили свою діяльність на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що обліковувалися на єдиному казначейському рахунку станом на день відключення системи електронних платежів Національного банку, що додається.

  2. Дозволити Державній казначейській службі використовувати інформаційно-довідковий ресурс автоматизованої системи “Є-Казна” для звіряння інформації про залишки коштів власних надходжень розпорядників коштів державного бюджету, які провадили свою діяльність на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, до моменту повернення тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя під загальну юрисдикцію України.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67