• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив Порядок відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків.

  Рішення прийняте з метою виконання вимог статті 15 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” та статті 5 Закону України “Про управління об’єктами державної власності”.

  Прийнятий Порядок забезпечить конкурентність та відкритість проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації.

  Відповідальним за забезпечення консультаційної та підприємницької діяльності, спрямованої на обслуговування та розвиток електронної торгової системи, визначено державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”, що належить до сфери управління Мінекономрозвитку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 433
  Київ
  Про затвердження Порядку відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків та визначення адміністратора електронної торгової системи

  Відповідно до пункту 1 частини першої статті 1 та частини першої статті 15 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків, що додається.

  2. Визначити державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”, що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи — адміністратором електронної торгової системи.

  3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі щороку до 1 березня переглядати розміри плати за тестування, на розвиток електронної торгової системи і за використання електронної торгової системи та в разі потреби подавати Кабінетові Міністрів України відповідні пропозиції.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25