• In English
 • Уряд затвердив Порядок подовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, встановлених Національним банком України відповідно до положень Закону України “Про валюту і валютні операції”.

  Постанову Уряду прийнято з метою створення механізму забезпечення відкритості, прозорості, регламентованості та передбачуваності дій органів виконавчої влади при видачі висновків щодо подовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, збереження особливостей завершення експортних та імпортних операцій, які були надані державою вищевказаним галузям та суб’єктам господарювання на законодавчому рівні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 104
  Київ
  Про затвердження Порядку видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком

  Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону України “Про валюту і валютні операції” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67