• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 лютого 2020 р. № 87
  Київ
  Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції, Державного реєстру органічного насіння і садивного матеріалу

  Відповідно до частини першої статті 31 Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок ведення Державного реєстру операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції, Державного реєстру органічного насіння і садивного матеріалу, що додається.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 505 “Про затвердження Порядку ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини)” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2196).

           Прем’єр-міністр України                                      О. ГОНЧАРУК

  Інд. 75