• In English
 • Уряд прийняв постанову, якою затверджено Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типові форми контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я, що діють в різних організаційно-правових формах.

  Прийняття акта дозволить привести типові форми контрактів керівників закладів охорони здоров’я у відповідність до законодавства. Зокрема, керівнику будуть надані більш широкі повноваження.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 792
  Київ
  Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я

  Відповідно до частини дев’ятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я;

  Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства;

  Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі державної або комунальної установи.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 642 “Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 96, ст. 2761);

  пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р.
  № 1077 “Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 182).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73