• In English
 • Уряд затвердив Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п'ятдесятиметрових і двадцятип'ятиметрових басейнів.

  Зазначений Порядок, зокрема, визначає співфінансування в обсязі не менш ніж 10 відсотків від загальної вартості проекту будівництва нових та реконструкції існуючих спортивних басейнів, 50 відсотків від загальної вартості проекту капітального ремонту існуючих спортивних басейнів. Також документом встановлено вимоги до об'єктів, роботи на яких планується здійснити за рахунок коштів субвенції.

  Урядове рішення дозволить забезпечити подальший розвиток водних видів спорту в регіонах України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 березня 2019 р. № 297
  Київ
  Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів

  Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73