• In English
 • Уряд затвердив Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на загальну суму 100 млн. гривень.

  Постанова Кабінету Міністрів України прийнята на виконання статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

  Зазначені кошти пропонується спрямувати на створення Національної телекомунікаційної мережі, модернізацію державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації, реконструкцію вузлів зв’язку спеціального призначення, матеріально-технічне забезпечення підрозділів Держспецзв’язку та вузлів зв’язку спеціального призначення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 1082
  Київ
  Про затвердження Порядку та обсягу спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення

  Відповідно до статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та обсяг спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, що додаються.

  2. Забезпечити:

  1) Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації — погодження Порядку та обсягу спрямування нерозподіленого залишку коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) після зазначеного погодження:

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування коштів, зазначених у Порядку та обсязі спрямування нерозподіленого залишку коштів, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67