• In English
 • Уряд затвердив Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на загальну суму 7,3 млрд. гривень.

  Постанова Кабінету Міністрів України прийнята на виконання статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

  Зазначені кошти спрямовані на заходи із підвищення обороноздатності і безпеки держави: будівництво, реконструкцію військових об’єктів, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів Збройних Сил, придбання житла  для поліцейських та особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, зокрема учасників антитерористичної операції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 978
  Київ
  Про затвердження Порядку та обсягів спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення

  Відповідно до статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, що додаються.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження Порядку та обсягів, затверджених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) після зазначеного погодження:

  Міністерству фінансів — відкриття у разі потреби нових бюджетних програм та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — внесення змін до Статуту Державної іпотечної установи;

  Державній казначейській службі — перерахування коштів, зазначених у Порядку та обсягах, затверджених пунктом 1 цієї постанови, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67