• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 грудня 2019 р. № 1142
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених

  Відповідно до статті 4 Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених, що додається.

  2. Міністерству енергетики та захисту довкілля забезпечити:

  інформування щороку не пізніше 1 квітня Кабінету Міністрів України про результати моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених;

  прийняття нормативно-правових актів, необхідних для виконання цієї постанови.

  3. Центральним органам виконавчої влади привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 75