• In English
 • На виконання Закону України “Про ринок електричної енергії” Кабінет Міністрів України затвердив Порядок проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом.

  Порядком передбачено створення сприятливих умов для участі потенційних інвесторів у будівництві нових електрогенеруючих потужностей, у розвитку нових сегментів генерації та реконструкції існуючих потужностей, з метою забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України та покриття прогнозованого попиту на електричну енергію.

  Прийняте рішення дає можливість створити умови для підвищення рівня безпеки постачання електроенергії в умовах функціонування нового ринку електричної енергії України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 677
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом

  Відповідно до частини сьомої статті 29 Закону України “Про ринок електричної енергії” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37