• In English
 • Постановою Уряду затверджено Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, встановлено процедуру визначення переможця за результатами електронного аукціону, розміру та порядку сплати плати за участь у ньому.

  Зроблено ще один крок на шляху реформи приватизаційного законодавства: відтепер об’єкти малої приватизації державної і комунальної власності продаватимуться виключно на електронних аукціонах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 432
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації

  Відповідно до частини першої статті 15 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, що додається.

  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити переліки об’єктів   комунальної власності, які включені до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, але не приватизовані до дня набрання чинності цією постановою.

    3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі  щороку до 1 березня переглядати розмір плати за участь в електронному аукціоні та у разі потреби подавати Кабінетові Міністрів України відповідні пропозиції.    

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25