• In English
 • Уряд затвердив Порядок проведення арбітражних лабораторних досліджень (випробувань) та врахування їх результатів для цілей державного контролю.

  Порядок передбачає встановлення чітких та прозорих процедур проведення арбітражних лабораторних досліджень (випробувань) уповноваженими акредитованими референс-лабораторіями з використанням підтверджувальних (референс) методів та врахування їх результатів для цілей державного контролю.

  Документом також забезпечено максимально можливу незалежність проведення зазначених досліджень від компетентного органу та операторів ринку, а також об’єктивність відповідних результатів.

  Крім того, Порядком передбачено право операторів ринку оскаржувати результати лабораторного дослідження (випробування), проведеного акредитованою лабораторією для цілей державного контролю.

  Прийняття рішення сприятиме підвищенню ефективності проведення даних досліджень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 648
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення арбітражних лабораторних досліджень (випробувань) та врахування їх результатів для цілей державного контролю

  Відповідно до пункту 7 частини першої статті 5 Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок проведення арбітражних лабораторних досліджень (випробувань) та врахування їх результатів для цілей державного контролю, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75