• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 жовтня 2022 р. № 1224
  Київ
  Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, що додається.

  2. Міністерству економіки за поданням відповідних державних замовників здійснювати внесення змін до обсягу державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів на відповідний рік для забезпечення реалізації Порядку, затвердженого цією постановою.

  3. Місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування використовувати Порядок, затверджений цією постановою, для переведення окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, на навчання за регіональним замовленням.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до скасування або припинення воєнного стану в Україні та протягом одного року після його скасування або припинення.


                       Прем’єр-міністр України                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73