• In English
 • Уряд затвердив Порядок обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади, атестаційними комісіями в процесі проведення незалежного моніторингу, професійної атестації та ведення баз даних сертифікатів, фахівців та звітів.

  Прийняття постанови створить умови для забезпечення обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади та атестаційними комісіями з професійної атестації фахівців, які будуть провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель, під час здійснення незалежного моніторингу сертифікатів з енергоефективності будівель, відповідних фахівців та їх звітів і ведення баз відповідних баз даних даних. А також забезпечить реалізації Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 602
  Київ
  Про затвердження Порядку обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади, атестаційними комісіями в процесі проведення незалежного моніторингу, професійної атестації та ведення баз даних сертифікатів, фахівців та звітів

  Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України “Про енергетичну ефективність будівель” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади, атестаційними комісіями в процесі проведення незалежного моніторингу, професійної атестації та ведення баз даних сертифікатів, фахівців та звітів, що додається.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно з введенням в дію Закону України “Про енергетичну ефективність будівель”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67