• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 жовтня 2022 р. № 1207
  Київ
  Про затвердження Порядку надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних (промислових) парків

  Відповідно до пункту 9 частини першої статті 27 та пункту 2 частини третьої статті 34 Закону України “Про індустріальні парки” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних (промислових) парків, що додається.

  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування застосовувати Порядок, затверджений цією постановою, під час прийняття рішень щодо надання коштів на безповоротній основі ініціаторам створення індустріальних (промислових) парків — суб’єктам господарювання та/або керуючим компаніям таких парків для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування таких парків.

           Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67