• In English
 • Урядом затверджено порядок надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення, до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Реалізація рішення Уряду  забезпечить міжвідомчу взаємодію, врегулює питання своєчасного отримання територіальними органами Держпродспоживслужби інформації про такі події та ситуації та дасть змогу службі, її територіальним органам, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування здійснювати свої повноваження на належному рівні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 818
  Київ
  Про затвердження Порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення, що додається.

  2. Міністерству охорони здоров’я, Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розробити та впровадити до 30 жовтня 2019 р. електронну систему інформування та взаємодії щодо подій та ситуацій, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73