• In English
 • Уряд затвердив Порядок забезпечення сил оборони під час виконання завдань з оборони держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

  Зазначений Порядок було підготовлено в рамках досягнення стратегічних цілей, визначених Стратегічним оборонним бюлетенем України, і виконання основних завдань Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року щодо створення єдиної системи логістики і постачання сил оборони.

  Це рішення Уряду дозволить створити ефективну систему логістичного забезпечення, спроможною надати логістичну підтримку всім складовим сил оборони, які встановленим порядком і на умовах, визначених законодавством України, залучаються до виконання завдання з оборони держави у складі сил оборони.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1208
  Київ
  Про затвердження Порядку логістичного забезпечення сил оборони під час виконання завдань з оборони держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок логістичного забезпечення сил оборони під час виконання завдань з оборони держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29