• In English
 • Урядом затверджено Порядок формування і ведення Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі.

  Реєстр, який вестиметься Міністерством економічного розвитку і торгівлі, забезпечить формування єдиної бази даних виробників та користувачів продукції оборонного призначення, поставки якої на територію України повністю або частково зупинені.

  Крім того, ведення реєстру сприятиме розвитку кооперації підприємств та організацій в оборонно-промисловому комплексі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 січня 2019 р. № 127
  Київ
  Про затвердження Порядку формування і ведення Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок формування і ведення Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі, що додається.

  2. В абзаці шостому пункту 4 Положення про Міжвідомчу координаційну комісію з питань імпортозаміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 251 “Про утворення Міжвідомчої координаційної комісії з питань імпортозаміщення” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 32, ст. 1120), слова “Загальнонаціонального реєстру імпортозаміщення та кооперації” замінити словами “Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі”.

  3. Формування і ведення Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі здійснюється в межах передбачених у державному бюджеті для Мінекономрозвитку на відповідний рік призначень.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21