• In English
 • Урядом запроваджено механізм розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з урахуванням критеріїв їх вразливості.

  Це дозволить застосовувати однаковий підхід щодо ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, в частині реалізації права внутрішньо переміщених осіб на тимчасове житло.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 червня 2019 р. № 582
  Київ
  Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

  Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності відповідним військово-цивільним адміністраціям починаючи з 2019 року передбачати у відповідних місцевих бюджетах кошти на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з урахуванням потреби в наданні такого житла.

  3. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. № 422 “Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 14, ст. 970; 2018 р., № 10, ст. 364) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73