• In English
 • Уряд прийняв постанову про розподіл між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 року платниками податків за податковими зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року.

  Таким чином забезпечено нормативно-правове регулювання Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”.

  Нагадаємо, у 2018 році відповідно до бюджетного законодавства до доходів загального фонду місцевих бюджетів належить 5% рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 115
  Київ
  Про затвердження Порядку розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року

  Відповідно до абзацу другого пункту 17розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67