• In English
 • Уряд прийняв рішення, що забезпечить можливість українських підприємств при імпорті обладнання для власного виробництва на території України розстрочити сплату податку на додану вартість на термін до 2 років без нарахування процентів, пені та штрафів. Зокрема, встановлено Порядок надання такого розстрочення.

  Документ передбачає, що для отримання розстрочення імпортер подає відповідну заяву до митниці ДФС, яка на підставі перевірки документів, що додаються до такої заяви, протягом 10 робочих днів приймає рішення про надання розстрочення (якщо сума розстрочення становить понад 1 млн. грн., рішення приймається за погодженням з Головою ДФС протягом 25 робочих днів).

  На веб-сайті ДФС оприлюднюється інформація про прийняті рішення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 лютого 2018 р. № 85
  Київ
  Про затвердження Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України

  Відповідно до пункту 65 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, що додається.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67