• In English
 • Уряд прийняв рішення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, яке дозволить створити дієвий механізм постачання електричної енергії побутовим споживачам під час запровадження нової моделі ринку електричної енергії, який не матиме негативного соціально-економічного впливу. Зокрема, його реалізація дозволяє починаючи з 1 липня 2019 р. зберегти ціни (тарифи) на електричну енергію для побутових споживачів на рівні, визначеному постановою НКРЕКП від 26 лютого 2015 р. № 220 “Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 483
  Київ
  Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії

  Відповідно до статті 62 Закону України “Про ринок електричної енергії” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, що додається.

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2019 р. та діє до 31 грудня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37