• In English
 • Уряд затвердив Положення про конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

  Положення визначає етапи проведення конкурсу, перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кваліфікаційні вимоги до кандидатів у члени Національного агентства, критерії оцінки кандидатів.

  Міністерство освіти і науки протягом місяця з дня набрання чинності постановою повинно забезпечити оприлюднення рішення Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства про проведення конкурсу.

  Нагадаємо, що до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти мають увійти 23 члени. Серед них — три особи з числа представників всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців; дві особи з числа здобувачів вищої освіти першого або другого рівня; не менше одного представника від працівників Національної академії наук, закладів вищої освіти державної, комунальної та приватної форми власності; по одному представнику від національних галузевих академій наук. Після проведення конкурсу склад Національного агентства затвердить Кабінет Міністрів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 703
  Київ
  Про затвердження Положення про конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

  Відповідно до частини шостої статті 19 Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що додається.

  2. Міністерству освіти і науки протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою забезпечити оприлюднення рішення Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти про проведення конкурсу.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73